Değil Hakkında Detaylar bilinen adet döneminde karın ağrısı nasıl geçer

Ananasın ,adet döneminde ortaya çısoy ödemin giderilmesinde en çarpıcı besinlerin başında geldiği tabir edilir. İçerdiği vitamin ve mineraller ile adet balkılarının azalmasına ve ruhsal olarak da elan sakin geçirilmesine yardımcı evet.

Uzun mevkut bir kabız devri, hazım sisteminde bir tısoyıklık sonucu sışitaan gazlar da bağırsakları gererek çok dokunaklılı bir tabloya sebep olurlar. Burada en korkulan durumlardan biri iveğen apandisit denilen, bağırsağınızın ekseriyetle sol kanatında yan meydan bir yapı olan apandisitin iltihaplanması, tababet dilindeki adı ile de enflamasyonu durumudur. şayet balkınız sol madun tarafta oluyorsa, hatta kuşak deliğinizden mebdelayıp bu bölgeye yayıldıysa vakit kaybetmeden bir ivedi servise temelvurmanız önerilir.

Uzun zamandır aş tarifi yazmıyorduk şimdi ramazanda da olmamızdan dolayı yavuz bir tatlı tarifi hiç fena olmayacaktır.

Ben 27 yaşındayım kendimi bildim bileli hepsi sancılı adet görütefsir ama şimdi dört devir önce adet oldum ve sancim olmadı ve siyah ve kırmızı soy geliyor bu normal bir şey mi acaba

Susam yağı balık yağı ve lavanta yağını karıştırarak kendinize harika bir masaj yağı oluşturabilir dertların giderilmesi derunin bu yöntemi kullanabilirsiniz. Aynı zamanda lavanta evet da Adaçayı midemek de adet sancılarının azaltılmasına yardımcı olacaktır. Adet sancısını azaltabilecek yağ karışımı örnekleri şu şekildedir;

Prostaglandin seviyesinin yüksekliği kasılmaları şiddetlendirmenin indinde bulantı, kusma ve sersemlik kabil değişik belirtilere bile vadi harisabilir.

Benim adet döneminde şiddetli bir şekilde oluyor beni hastanelik edecek şekilde ve ben buna bir çare bulamıtefsir bazı doktorun verdiği ağrı kesici birlikte yüküm hasiyet ediyor enjeksiyon sürdürüyorum öyle o sakinleştiriyor o da bir vakte denli öyle şu an o durumdayım ve birazdan da staja gidecem çocukların nezdinde bu balkıyla eğleşmek bana çok yorucu geliyor

Bunun dışında, elleme geldiği bilindik yöntemlerin başlangıcında hamam kompres uygulamasıdır. Hamam kez torbası, har havlu ya da hamam akarsu meşbu bir kavanozu eşn bölgesine uygulanarak ağrı hafifletilebilir.

Ooo canim benim bunu 10 senedir yasiyorum ve hala arayistayim kac dr. Gittim ama sonuc nanay... Ustelik köle karin kasik sirt bacak agrisi bulanti kusma ilaci iciyorum onu dahi butun gun kusuruyorum sutaş icsem kusuruyorum ishal ayni zamanda felaket yalnız 2. Gün sanki o agrilari ceken ben degilim amma sen usutmus ola bilirsin ya da kist ola bilir

Çok har olmamak şarkaı ile kırmızıınan sıcağa doğru ılık bir duş, gevşeme ve rahatlama sağlayacağı midein adet vecasına da âlâ gelebilir.

Muzlim odada sessizcesine yatmak benzeri önerilerle yatıştırılmaya çdüzenışılır. Maatteessüf migren hastası bayanlar adet döneminde migren ağrısı yaşayabiliyorlar. İki mevki bir araya geldiğinde adeta yıkım oluşuyor.

Alt refikan bölgesine yapılan rahatlatıcı masaj sancının dağılmasına ve balkının hafiflemesine yardımcı olur.

Gine de vecadan kurtulamıyorsanız bir litre suya kozalak koyulup kaynatmanızdan sonra sinemenizde yarar vardır.

Adet sancısı bağırsakin evde hamam kompres en geniş ağrı dindirici yöntemdir. Yapacağınız bu reçete ile rahim kaslarını rahatlabalir ve bu sayede yaşlın ağrılarınıza çok kazançlı katıksız bir reçete uygulamış Bilgi için tıklayınız olursunuz. Sancılar için en ideal yöten har sutaş torbasıdır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Değil Hakkında Detaylar bilinen adet döneminde karın ağrısı nasıl geçer”

Leave a Reply

Gravatar